Ви тут:

Робота за кордоном: як знайти свіжі вакансії в Польщі

Пошук роботи за кордоном на перший погляд може здаватися непростою справою. Але, поставити собі ціль, то знайти цікаву вакансію завжди реально. Достатньо скласти резюме, знайти роботодавця, пройти співбесіду і можна отримати посаду за межами країни. Робота в Польщі вакансії популярного напряму для трудових мігрантів розташовані на сайтах агентств з працевлаштування та в інших джерелах. На сайтах є пропозиції на 2021 рік від прямих роботодавців для тих, кого приваблює робота в Польщі – свіжі вакансії доступні чоловікам та жінкам. Щоб влаштуватись легально слід звертатись лише до провірених компаній, читати відгуки тих, хто вже працює.

Чому саме Польщу обирають українці?

Багато поляків останнім часом воліють працювати за кордоном, щоб отримувати зарплату вищу, ніж на батьківщині. В країні звільняється багато робочих місць різного рівня. У більшості вакансії в Польщі не потребують спеціальних умінь, знання мови, досвіду. Польські роботодавці гарантують претендентам легальне працевлаштування, стабільний заробіток, страховки і премії, соціальні пакети. Праця в Польщі приваблює українських заробітчан такими моментами:

 • легальна робота і пільги за гарантією польського законодавства;
 • достойна заробітна плата, вища ніж в Україні, пакет соціальних послуг;
 • можливість отримати посаду навіть без знання мови, завжди є можливість швидко засвоїти її хоча б на побутовому рівні;
 • близьке розташування країн, малі витрати на переїзд.

На підставах запрошення від працедавця претендент може отримати робочу візу, що гарантує перебування в країні певний проміжок часу (3-6 місяців). За цей період можна знайти відповідні вакансії на роботу у 2021 році і продовжити своє перебування за кордоном.

Що потрібно знати, щоб знайти вакансію?

Ті, хто вперше намагаються виїхати на заробітки, задаються питанням, як знайти свіжі вакансії у Польщі? Щоб дійсно бути впевненим у гарантіях отримання місця, слід вчинити наступне: починати шукати роботу, перебуваючи ще вдома, але можна це робити і за кордоном. Чи можна знайти посаду без посередників? Так. Самостійно можна звернутися до різних інстанцій, використати можливості:

 • Інтернету – різних інтернет-платформ;
 • скористатися допомогою ЗМІ;
 • запитати порад знайомих.

Офіційна робота в Польщі та інших країнах доступна після реєстрації на сайтах пошуку вакансій. Також можна розіслати своє резюме в польські фірми, що пропонують роботу. Можна залучити допомогу кадрових агентств. Вони працюють швидко, обізнані з усіма законодавчими вимогами. Коли претендент на посаду вже знаходиться за кордоном, варіантів пошуку достатньо. Робота за кордоном можлива через популярні періодичні видання країни, кадрові агентства, або при самостійному відвідуванні компаній, що шукають працівників. Так, у Польщі, можна відвідати Ярмарок вакансій, де завжди є реальний шанс знайти свого працедавця і бажану посаду. Знавці пропонують заздалегідь ставати на біржу праці. Чекати сповіщення про вакантні місця не завжди довго.

Найбільш популярні напрями роботи

Серед галузей працевлаштування у Польщі – вакансії, що не вимагають посвідчення наступні:

 • сфера обслуговування потребує офіціантів, посудомийок, покоївок, у деяких випадках потрібно володіння мовою;
 • сфера торгівлі – необхідні продавці, менеджери, касири;
 • робітники на підприємства: пакувальники, прибиральники, сортувальники тощо;
 • сезонні роботи у полі, в лісі, теплиці, складах.

Також є напрями, де чекають кваліфікованих спеціалістів: водіїв, будівників, медичних працівників, програмістів тощо.

Система Orphus