Ви тут:

Робоча зона в дома. Як правильно організувати простір?

Робоча зона в дома. Як правильно організувати простір?

Карантин вніс дуже багато корективів у наше буденне життя, а особливо у робочі будні. Якщо раніше ході було й думати про роботу з дому. Це було майже на межі з фантастикою та сприймалося дуже скептично з боку керівництва. То в один момент все перевернуло та всі масово перейшли на роботу з дому. І як не дивно, нічого не зупинилося. Всі компанії прекрасно працюють, більше того, їх офісні витрати зменшилися в рази.

Відповідно, з такими змінами люди почали створювати собі повноцінні робочі зони у своїх оселях. У деяких вони можливо були й раніше, але переважна більшість вперше подумала про це лише з початком карантину та всіх його обмежень.

Що має бути на столі?

Ефективність роботи залежить від того чи є біля людини якісь подразники чи відволікаючі фактори. Найбільшим відволікаючим фактором 21 століття є телефони, тому їх варто відкласти подалі протягом робочого дня.

На столі має бути все, що допоможе зробити робочий день більш організованим та структурувати його. У першу чергу, можете почати записувати всі необхідні завдання, які потрібно виконати протягом дня. Для цього потрібен блокнот. Блокнот з принтом Fatline додасть Вашому робочому простору кольору та особливості, а зручність блокноту абсолютно точно впливає на бажання у ньому щось писати.

Також, додайте на стіл різноманітну канцелярію, тобто ручки, олівці та маркети. Для того, щоб було зручно працювати у будь-яку пору, на столі має бути лампа. А також, для створення додаткової зручності під час роботи, додайте ще один екран, який точно підвищить продуктивність праці та її кінцевий результат. Вазони, квіти, календарики та різні милі незначні прикраси буду тішити око, але вони не мають заважати Вам зручно сидіти за столом протягом дня, а відповідно мають займати мінімально простору.

Як вибрати стілець?

Стілець, як висота стола, це дуже індивідуальне питання. Коли людина працює з офісу, то вибрати стілець дуже малоймовірно, адже вони всі купуються оптом для всіх працівників. А під час роботи з дому, працівник вже самостійно підбирає собі бажану модель.

Тут варто звернути увагу, щоб стілець прилягав до спини та зменшував постійне навантаження на хребет. Обов’язково мають бути підлокітники, адже якщо Ваші руки будуть постійно просто висіти, то через певний час розпочнуться серйозні проблеми з тонусом у ділянці шиї. Також, зверніть увагу на як стоїть стілець – на ніжках чи колесиках. Тут вже потрібно відштовхуватися від Вашого житла та покриття підлоги у ньому. Якщо у Вас ламінат чи паркет, то краще щоб це були прості ніжки, але якщо у Вас ковролін, то колесики можете сміливо купувати.

Система Orphus Поделиться на fb