Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Режим paperless: 50% громад Полтавщини підключились до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади

Режим paperless: 50% громад Полтавщини підключились до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) призначена для автоматизації процесів створення, надсилання, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання, знищення електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.

До такої системи вже підключились 50% громад Полтавської області, повідомив заступник голови Полтавської ОДА Ігор Панченко.

“Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) надає можливість органам місцевого самоврядування, державної влади, підприємствам та організаціям обмінюватися електронними документами швидко, зручно, безпечно та без зайвих паперів. Перехід Полтавщини в режим paperless – одна з цілей, визначених Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки”, – написав Ігор Панченко на своїй сторінці у фейсбук.

Органи місцевого самоврядування, які ще не підключені до СЕВ ОВВ, можуть зробити це, звернувшись до адміністратора системи – державного підприємства “Держінформресурс” та виконати три прості кроки:

-Обрати тип підключення та відповідний тарифний план.

-Авторизуватися і заповнити заявку на сайті.

-Розпочати роботу в СЕВ ОВВ.

Система Orphus