Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Реставраційні роботи у Полтавському Краєзнавчому музеї планують завершити у 2022 році, – ОП

Реставраційні роботи у Полтавському Краєзнавчому музеї планують завершити у 2022 році, – ОП

Перебуваючи у Полтаві 22 жовтня, заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.

Нині у музею тривають реставраційні роботи у межах програми Президента України “Велика реставрація”. Роботи на цьому об’єкті планують завершити у вересні 2022 року, повідомили в Офісі Президента.

У музеї здійснюють монтаж чорнової підлоги в залі урочистостей та кімнаті прийому офіційних гостей, монтаж систем електро-, водо-, теплопостачання, мереж звукофікації, утеплення горищного перекриття тощо.

Під час проведення відновлювальних робіт стоїть завдання зберегти автентичний вигляд будівлі музею, спорудженої в стилі українського модерну малярем та архітектором Василем Кричевським для Полтавського земства на межі ХІХ-ХХ століть. Передбачається поєднання історії та сучасності, найновіших технічних розробок для того, щоб зробити виставкові зали та експонати більш презентабельними, інформативними та мобільними.

Кирило Тимошенко після візиту до Краєзнавчого музею залишив побажання у Книзі відгуків: “Бажаю стати не просто “одним з”, а музеєм №1″.

Нагадаємо, також Кирило Тимошенко взяв участь у відкритті Полтавської обласної філармонії та паркінгу для карет швидкої допомоги.

Система Orphus Поделиться на fb