Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Реконструкція спорткомплексу “Колос” у Решетилівці: монтують 36-метровий спортзал

Реконструкція спорткомплексу “Колос” у Решетилівці: монтують 36-метровий спортзал

У Решетилівці продовжується реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос”.

Як повідомили у Полтавській ОДА, загальна кошторисна вартість проєкту – 49,4 млн грн.

“Зараз там робітники монтують 54-тонну металоконструкцію нового 36-метрового спортзалу, утеплюють фасади, – розповів Олег Синєгубов. – У цьому спорткомплексі одним із напрямів буде реабілітація та спортивна підготовка людей з інвалідністю. Заклад зможе стати потужним осередком інваспорту в області, місцем, куди на змагання, тренування і відновлення приїжджатимуть українські та міжнародні атлети з інвалідністю”.

Роботи проводять у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” коштом спільної програми Європейського інвестиційного банку та Уряду України “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” за підтримки ПРООН.

Нагадаємо, будівельні роботи розпочали у квітні цього року. Вже побудували новий гараж та 3-й поверх побутового корпусу. В них виконані внутрішньо-оздоблювальні й електромонтажні роботи. Також за проєктом демонтували старий спортзал. На його місті буде новий із дотриманням норм доступності. Проєктом передбачені побутове приміщення, кімнати для спортсменів. Потужність закладу – 30 ліжко-місць. Змагання проводитимуть уже в новому 36-метровому спортзалі.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus