Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Профільна комісія Полтавської облради погодила внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік

Профільна комісія Полтавської облради погодила внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік

Загальний обсяг бюджету Полтавської області на 2021 рік планують збільшити на 471 млн грн.

Про це повідомив на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

У засіданні постійної комісії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облради Олександр Лемешко, заступник голови облради Олексій Чепурко, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його заступники Дмитро Лунін, Катерина Рижеченко, Євген Греков, Ігор Панченко, голова постійної комісії Лариса Босенко, депутати та директори департаментів облдержадміністрації.

“Загальний обсяг обласного бюджету на 2021 рік планується збільшити на 471 млн грн. У тому числі, за рахунок перевиконання доходної частини загального фонду обласного бюджету на 147 млн грн, субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам 215 млн грн, субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам на 104 млн грн, залишків коштів природоохоронного фонду на початок року — 12 млн грн, залишок коштів субвенцій з Держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на початок року — 600 тис грн. Крім того, економія коштів – 26 млн грн, яка виникла за окремими напрямками видатків у зв’язку з карантинними заходами”, – зазначив Павло Кропивка.

Депутати розглянули Прогноз обласного бюджету на 2022-2024 роки.

“Основними доходними джерелами залишаються податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток та рентні платежі”, – додав Павло Кропивка.

Під час засідання постійної комісії погодили внесення змін до низки обласних програм. Також депутати погодили продовження контрактів з директорами комунальних закладів Полтавської обласної ради. Ці питання винесуть на розгляд позачергової сесії Полтавської обласної ради, засідання якої відбудеться у четвер, 21 жовтня.

[metaslider id=821626]
Система Orphus Поделиться на fb