Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Пробне ЗНО-2022: дати реєстрації і тестування

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5 ‒ 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. 

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. З історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, оприлюднять на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Нагадаємо, у 2022 році зовнішнє незалежне оцінювання стартує 23 травня

Система Orphus