Ви тут:
Суспільство 

Презентували майбутні медалі Зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022

Презентували майбутні медалі Зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022

Організаційний комітет представив дизайн медалей XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні-2022, які отримали назву Tong Xin, що означає «разом, як одне ціле».

Як розповіли у НОК України, у центрі на лицьовій її стороні вигравіювали п’ять олімпійських кілець та повну назву Ігор-2022 англійською мовою, а також візерунки у вигляді хмар та сніжинок. На звороті – емблема змагань та повна назва Олімпіади китайською мовою.

Медаль увігнута, що перегукується з традиційним дизайном нефритової підвіски. Неглибокі різьблені малюнки на них засновані на традиційних китайських візерунках.

Сама форма золотих, срібних і бронзових медалей проста та класична, нагадує медалі літньої Олімпіади-2008, а також презентує Пекін, як місто, що прийме як літні, так і зимові Ігри.

Коробки для медалей виготовлені з бамбука, що згідно з регламентом «підкреслює особливості китайської культури та відповідає концепції екологічних Олімпійських ігор».

Нагадаємо, що XXIV зимові Олімпійські ігри пройдуть в Пекіні з 4 по 20 лютого 2022 року. Під час них буде розіграно 109 комплектів нагород.

Система Orphus