Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують до перегляду документальної стрічки “Невидимі” в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE

Полтавців запрошують до перегляду документальної стрічки “Невидимі” в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE

У рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE відбудеться показ відвертого фільму про пологи “Невидимі”.

Порушення прав під час пологів – непроста й замовчувана суспільством тема. Фільм словацької режисерки Майї Мартіняк “Невидимі” – про історії трьох молодих жінок з різних країн, які мають досвід пологів. Кадрами зі справжніх пологів стрічка розкриває обличчя травми та проявляє невидиму для суспільства реальність.

Стрічка демонструється в рамках Всеукраїнської кампанії ГО “Докудейз” “Разом – за безпечні пологи!”. Після перегляду на глядачів чекає експертна дискусія про тему пологової травми.

“Переглянути фільм на Мандрівному Docudays UA можна як самостійно, так і в межах заходів в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE. Під час такого заходу ми надаємо всім зареєстрованим глядачам промокод для безкоштовного перегляду стрічки. Після показу фільму глядачі зможуть долучитися до дискусій з регіональними експерт(к)ами та обговорити крізь оптику стрічки важливі для регіональних громад питання. Після перегляду фільму “Невидимі” ми поділимося корисним знанням про те, де можна отримати допомогу у випадку порушення прав під час пологів, – говорить регіональна координаторка Docudays UA на Полтавщині Наталія Кірячок.

16 жовтня о 17:00 онлайн-показ фільму “Невидимі”

Реєстрація на перегляд: https://forms.gle/JCsR2oeRnDkPbY4B7

Усі зареєстровані глядачі отримають запрошення на обговорення, а також промокод для безкоштовного перегляду стрічки.

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA на Полтавщині відбувається у комбінованому форматі: онлайн — на платформі DOCUSPACE — та офлайн. 

Протягом жовтня-грудня на DOCUSPACE до перегляду доступні 5 фільмів з програми Мандрівного Docudays UA:

– “Колумбійська родина”

– “А ночі вже більше не буде”

– “Малий Самді”

– “Речі, на які ми не наважуємося”

– “Невидимі”

Система Orphus