Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців навчали протидіяти вуличним домаганням у громадських місцях

Полтавців навчали протидіяти вуличним домаганням у громадських місцях

19 жовтня, у Полтаві в рамках проєкту «Трамплін до рівності» відбувся тренінг з протидії вуличним домаганням у громадських місцях, сексуальній експлуатації та сексуальної наруги на рівні громади.

Участь у тренінгу взяли представники Полтавського міського центру соціальних служб, Департаменту освіти, охорони здоров’я, культури молоді та сім’ї, служб у справах дітей виконавчих комітетів Київської, Шевченківської та Подільської районних у міста Полтаві рад, Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління патрульної поліції, Сектору протидії домашньому насильства Полтавського РУП, БО «Світло надії», повідомили у міській раді.

Під час тренінгу, старша координаторка Фонду народонаселення ООН в Україні з питань гендерно зумовленого насильства Юлія Трунова висвітлила ряд питань. Зокрема, поняття домагань у громадських місцях, сексуальної експлуатації та сексуальної наруги, їх форми та наслідки, інформування про сексуальну експлуатацію та сексуальну наругу, його принципи.

Окрім цього, разом з учасниками тренінгу визначили три стратегії реагування на домагання, перевірили методику втручання свідків «5Д». Відпрацювали матеріал на практиці у групах.

Кожен учасник мав можливість висловити власну думку з приводу вирішення даної проблеми або певної ситуації, яка була запропонована їм під час проведення цікавого та корисного тренінгу.

Система Orphus