Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавці перемогли на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

Полтавці перемогли на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

Команда ДЮСШ “Полтава” посіла перше місце на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо (ВТФ) “Кращий з кращих”, який відбувся 22-23 жовтня в Полтаві.

До Полтави позмагатись за нагороди приїхали 243 спортсмени, які представляли 24 команди. Змагання відбулись із дотриманням санітарних і протиепідемічних заходів та без глядачів. Для всіх охочих спостерігати за поєдинками була трансляція, повідомили у Полтавській ОДА.

На відкритті змагань начальник Управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко вручила сертифікати полтавським суддям Владиславу Шавиро та Анастасії Фалько, які пройшли Всеукраїнський суддівський семінар.

Керівник Відокремленого підрозділу Федерації тхеквондо (ВТФ) України в Полтавській області Беслан Баккаєв зазначив важливість турніру перед майбутніми змаганнями, подякував керівництву Обласної державної адміністрації та Управління молоді та спорту за підтримку Олімпійського тхеквондо.

“Турнір “Кращий з кращих” є гарним стартом перед Чемпіонатом України серед ДЮСШ та клубів, який вже на наступному тижні відбудеться в Києві. Впевнений, у спортсменів з Полтавщини є всі шанси вибороти нагороди Чемпіонату України”, – розповів старший тренер відділення тхеквондо ДЮСШ “Полтава” Юрій Шавиро.

У загальному заліку кращими командами визнано та нагороджено кубками:

1 місце – ДЮСШ “Полтава”;

2 місце – КДЮСШ № 2 (Харків);

3 місце – КДЮСШ № 6 (Харків);

4 місце – ГО СК Сокіл (Київ);

5 місце – ДЮСШ-17 (Київ).

За результатами змагань кубками “Кращий тренер турніру” відзначили Юрія Шавиро (Полтава), Владислава Соловйова (Харків), Дениса Андреєва (Київ).

Полтавці, які в особистому заліку вибороли перші місця:

Гліб Галанюк, Марк Тутко, Вікторія Цілуйко (тренер Юрій Шавиро); 

Юлія Кобушко, Владислав Матяшов (тренер Андрій Нечитайло);

Єва Гаврилова, Катерина Ступак (тренер Віталій Ступак);

Микола Кириленко, Єгор Яловега (тренер Михайло Шамян);

Анастасія Коновал (тренер Євген Щербак);

Аміна Баккаєва (тренер Богдан Зубрійчук).

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus