Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський центр Дія. Бізнес менше ніж за місяць відвідали більше тисячі людей

Полтавський центр Дія. Бізнес менше ніж за місяць відвідали більше тисячі людей

14 вересня у Полтаві офіційно запрацював центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Менше ніж за місяць Полтавський центр Дія. Бізнес відвідали більше тисячі людей.

Нині працівники закладу опрацювали понад 400 звернень, надали 56 консультацій та організували 26 івентів, повідомили у Полтавській ОДА.

“Відвідувачі центру можуть отримати профільні консультації, відвідати лекції, тренінги,пройти освітні курси, знайти інвесторів та партнерів, тестувати свої товари, організовувати власні івенти”, – йдеться у повідомленні.

Створення Центру Дія.Бізнес у Полтаві стало можливим завдяки ініціативі Міністерства цифрової трансформації України за підтримки мережі мультимаркетів “Аврора”, за сприяння Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради. Технічний партнер проєкту – HUAWEI Україна. За реалізацію проєкту в регіоні відповідає ГО “Полтавська платформа”.

Центр Дія.Бізнес у Полтаві працює з понеділка по неділю з 9:00 до 20:00 без перерви за адресою вул. Соборності, 45а. Розташований він у новій будівлі спільно з Центром Дія, поруч з облдержадміністрацією.

Приміщення Центру.Дія збудовано в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus