Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський театр ляльок виборов перемогу на міжнародному фестивалі

Полтавський театр ляльок виборов перемогу на міжнародному фестивалі

З 5 по 10 жовтня у Львові тривав Міжнародний мультижанровий фестиваль-конкурс для молодої аудиторії  «Струс» .

Полтавський академічний обласний театр ляльок став учасником  фестивалю та представив там виставу «Мій дідусь був вишнею»(режисер – Ірина Ципіна).

Це зворушлива історія про те, як  виглядає втрата близьких людей, очима маленької дитини. Фотоальбом емоцій, в якому кожен побачить дорогі своєму серцю обличчя. П’ятирічний хлопчик Тоніно у виставі веде відверту розмову про серйозні речі. Історія близька для кожного, адже всі ми когось втрачали в житті.

Філігранна й глибока гра полтавських акторів сколихнули найтонші струни і вразили до сліз львівську публіку, а та подарувала  неперевершені емоції та найтепліший прийом. Овації та вигуки «Браво» не стихали близько 20 хвилин.

Тетяна Вітряк, директорка театру не втомлюється дякувати своїм чудовим колегам за любов до творчості й глибокі філософські ідеї й велику працю.

Підсумок – колектив театру нагороджено відзнакою фестивалю-конкурсу за 3 місце.

А вже 6 листопада Полтавський академічний обласний театр ляльок запросить гостей на прем’єру – у Великій залі театру покажуть виставу «Марічка і Ведмідь», яка зацікавить малят від 3 років. Побажаємо натхненна нашим талановитим митцям!

 

Марія Бойко

Фото надані Полтавським академічним обласним театром ляльок

Система Orphus