Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські воїни-вертолітники відзначили річницю створення військової частини

Полтавські воїни-вертолітники відзначили річницю створення військової частини

На днях в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського відзначили 6-ту річницю з дня заснування.

Як повідомляє Armyinform, цього дня воїни-авіатори приймали теплі привітання від вищого командування, органів державної влади, командирів частин Полтавського гарнізону, ветеранських організацій та духовенства.

«Хоча наша авіаційна бригада є однією з наймолодших серед братніх частин Сухопутних військ, її особовий склад вписав не одну славетну сторінку у історію країни, – підкреслив у вітальному слові командир військової частини полковник Віталій Панасюк. – Самовідданою та звитяжною працею відзначились льотні та наземні екіпажі у виконанні бойових завдань на Сході держави, у міжнародних миротворчих місіях. Свідоцтвом мужності та звитяги особового складу є той факт, що понад 80 відсотків воїнів-вертолітників відзначені державними та відомчими нагородами».

Командир також зазначив, що частина постійно удосконалює свій професійний вишкіл упродовж низки навчань та тренувань і має великий потенціал для подальшого зміцнення боєспроможності.
Привітання почесних гостей доповнили також і відзнаки та цінні подарунки від вищого командування, Полтавської обласної держадміністрації, обласної ради та районної у місті Полтава ради. А старший військовий капелан отець Іоан (Луценко) провів урочисте богослужіння та окропив воїнів-захисників святою водою.

Музичне привітання підготували вихованці навчального закладу «Юний європеєць». А гуртківці військово-патріотичного клубу «Штурм» і «Штурм-2» продемонстрували своє уміння та навички упродовж видовищних показових виступів з рукопашного бою та військово-прикладних видів спорту.

Система Orphus