Ви тут:
Освіта Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавські школярі здобули призові місця на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

Полтавські школярі здобули призові місця на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

З 11 по 19 вересня у Белграді (Сербія) відбулись Всесвітні учнівські спортивні ігри “ISF U15 World School Sport Games”.

У змаганнях взяли участь 2 500 спортсменів віком 13‒15 років із 35 країн світу. Учні змагались з 15 видів спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна та греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом було розіграно 172 комплекти нагород. Також програма включала освітню та культурну частину, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Українська збірна посіла перше загальнокомандне місце  у світі здобувши 148 медалей (69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових). Приємною несподіванкою для дітей було відео-привітання від президента України Володимира Зеленського та Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

До збірної команди України (251 спортсмен з різних регіонів України) увійшли і юні спортсмени Полтавщини, які тріумфально виступили на змаганнях:

І місце – Соколовська Надія (боротьба вільна). Тренер Соколовський Володимир.

І місце –  Оксем Артем (боротьба вільна), учень Полтавської гімназії “Здоров’я” №14. Тренери Блащак Іван, Шакро Маркарян.

І місце – Гаврилов Давид (тхеквондо (ВТФ) (індивідуальне),  учень Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 Тренери Медвідь Єгор та Ступак Віталій.

ІІ місце – Ступак Катерина (тхеквондо (ВТФ) (командне),  учениця Полтавської гімназії «Здоров’я» №14. Тренер Медвідь Єгор та Ступак Віталій.

Під час проведення Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15 було прийнято рішення, що вперше в історії учнівського спорту Україна прийматиме чемпіонат світу серед школярів з футболу і Зимову Всесвітню Гімназіаду 2023.

Система Orphus