Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці попереджають про телефонних шахраїв

Полтавські податківці попереджають про телефонних шахраїв

Головним управлінням ДПС у Полтавській області знову фіксуються спроби телефонного тиску шахраїв на представників підприємницької діяльності з метою отримання грошових коштів.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, використовуючи номер +380664262665 злодії телефонували платникам податків Хорольської громади від імені начальника Хорольської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Семиженко Наталії з вимогою перерахунку коштів на розрахунковий рахунок банку.

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці радять бути обачними, не піддаватися на провокації та не вступати в перемовини з телефонними шахраями. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

Система Orphus