Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавські освітяни долучились до обговорення новацій законопроєкту про професійну освіту

Полтавські освітяни долучились до обговорення новацій законопроєкту про професійну освіту

26 жовтня за участі директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віти Ковальської, голови комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської облради Олега Діденка та директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбулося засідання круглого столу “Проблеми нормативно-правового врегулювання діяльності у сфері професійної (професійно-технічної) освіти”.

Круглий стіл провели у Державному навчальному закладі “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського”, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Почесними гостями круглого столу стали Ольга Коваль – голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та Ірина Шумік – директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

З вітальним словом до учасників круглого столу, онлайн, звернувся Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Темою обговорення стали новації проєкту Закону України “Про професійну освіту”, з якими присутніх ознайомила Ольга Коваль. Ірина Шумік розповіла про стратегічні напрями розвитку професійно-технічної освіти.

 

Система Orphus