Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина є лідером з проходження курсів цифрової грамотності, – Ігор Панченко

Полтавщина є лідером з проходження курсів цифрової грамотності, – Ігор Панченко

У Полтавській області курси цифрової грамотності пройшли 25 тисяч жителів області. З них 20 тисяч — вчителі і лікарі.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Ігор Панченко на засідання комісії Полтавської облради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО 11 жовтня.

“Нещодавно ми отримали інформацію від Мінцифри щодо цифрової грамотності. Полтавська область є лідером з проходження курсів цифрової грамотності. Потрібно подякувати нашим вчителям і лікарям, це 20 тисяч жителів. 10 тисяч вчителів пройшли профільний курс цифрової грамотності для вчителів, ще 10 тисяч лікарів пройшли профільний курс цифрової грамотності для лікарів. Ще 5 тисяч жителів пройшли загальний “Цифрограм”, – розповів Ігор Панченко.

Згідно з рейтингом, на другому місці перебуває Львівська область, там 18 тисяч жителів пройшли курси з цифрової грамотності.

“У нас дуже гарний показник. За стратегією інформатизації Полтавської області на 2021-2027 роки, до кінця 2023 року плануємо долучити до курсів понад 100 тисяч осіб, зараз 25 тисяч”, – додав Ігор Панченко.

Також за словами заступника голови облдержадміністрації, у Полтавській обласній бібліотеці збирали керівників бібліотек з усієї області, надавали інформацію як можна навчати пенсіонерів та людей інших категорій цифровій грамотності, починаючи від медичної сфери (створити електронний медичний кабінет, записатись на прийом до лікаря, сплата послуг ЖКГ, сплата інших послуг банківською карткою, як отримати субсидію онлайн.

ФОТО: ICTV

Система Orphus