Полтавщина Суспільство

Полтавець Каро Марандян став Чемпіоном України з дзюдо

Каро Марандяна привітали з перемогою у двох всесвітніх турнірах серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок. Дзюдоїсту за високу результативність у спорті вручили Подяку міської ради.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

24-26 вересня в місті Загреб (Хорватія) відбувся всесвітній турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди України брав участь у змаганнях кременчуківець, вихованець клубу спортивних єдиноборств “Легіон-Спорт” Марандян Каро. За підсумками участі у змаганнях кременчуцький дзюдоїст виборов III місце у ваговій категорії 66 кг.

12-14 жовтня в місті Запоріжжя відбувся всесвітній турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок. За підсумками участі у цих змаганнях Марандян Каро завоював І місце у ваговій категорії 66 кг.

За словами тренера Василя Волошина, Каро Марандян став чемпіоном України вперше. Такі результати дають можливість дзюдоїсту брати участі у складі української збірної в Чемпіонатах Європи та світу, а також Олімпійському циклі.