Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавець Ілля Назаркін отримав відзнаку IV Відкритого Міжнародного конкурсу репортажної фотографії

Полтавець Ілля Назаркін отримав відзнаку IV Відкритого Міжнародного конкурсу репортажної фотографії

Іллю Назаркіна відзначили дипломом 2-го ступеня в номінації “Серія фотографій” за серію “Жити, якщо залишилась лише хвилина” в Міжнародному конкурсі репортажної фотографії “ART PRESS PHOTO 2021”.

Національна спілка фотохудожників України відзначила кращих з кращих, що подали свої роботи на конкурс, який висував досить серйозні вимоги.

“Репортажна зйомка – це специфічний вид фотографії з місця подій. Якісний репортаж має на увазі наявність у фотографа професійної інтуїції, швидкої реакції та здатності передбачати хід подій. Ми чекаємо від конкурсантів робіт, які є не лише фіксацією факту, але й певним чином осмислених, що наближаються до мистецтва”, – прокоментував критерії оцінювання Едуард Странадко.

Конкурсні оботи оцінювало журі: Едуард Странадко, фотохудожник, Заслужений працівник культури України, НСФХУ, НСЖУ, Київ, Україна; Петер Лаглер, фотохудожник, журналіст, Відень, Австрія; Володимир Дубас, фотохудожник, EFIAP, НСФХУ, НСЖУ, Львів, Україна.

“Про фотодинастію Назаркіних хотілося б додати, батько – Сергій Назаркін – голова Обласної організації НСФХУ, куратор числених проєктів, талановитий фотохудожник, якого без сумніву знають полтавці. А Ілля Назаркін цього року мав персональну виставку у Києві, у престижному Будинку кінематографістів України”, – додав Едуард Странадко.

Альбом з роботами всіх переможців можна переглянути за посиланням.

Система Orphus