Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Полтававодоканал” планує підвищити тарифи: проводитимуть громадське обговорення

“Полтававодоканал” планує підвищити тарифи: проводитимуть громадське обговорення

За розрахунками підприємства, тарифи на централізоване водопостачання зростуть на 9,2 %, а на централізоване водовідведення – на 6 %. 

Про це повідомили на сайті “Полтававодоканалу”.

“Чинні з 1 січня 2021 року тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення встановлено Постановою НКРЕКП № 2499 від 16.12.2020 року. У вересні – жовтні 2021 року відбулося зростання ціни закупівлі електроенергії на ринку електричної енергії на 39,6 % (група А) та на 25,4 % (група Б) у порівнянні із врахованою ціною на неї у діючих тарифах підприємства. Через зростання в 2021 році ціни на електроенергію очікується, що тарифними коштами не будуть відшкодовуватися всі експлуатаційні витрати підприємства на виробництво та реалізацію зазначених послуг. За розрахунками підприємства, через зростання лише однієї складової очікується підвищення тарифів у 2021 році на централізоване водопостачання на 9,2 %, на централізоване водовідведення на 6 %”, – йдеться у повідомленні.

Обговорення (відкрите слухання) питання необхідності підвищення тарифів відбудеться 5 листопада за адресою: м.Полтава, вул.Пилипа Орлика, 40-А. Початок о 10.00.

Зауваження та пропозиції щодо винесеного на обговорення питання надавайте протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цієї інформації на сайті КППОР “ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ” за адресою: вул.П.Орлика, 40а, м. Полтава, 36020, або за електронною адресою підприємства: poltava.vodokanal@gmail.com.

Система Orphus