Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Пісні, танці та циркові трюки: чим дивували аматори глядачів у Піщанському Центрі культури і дозвілля

Пісні, танці та циркові трюки: чим дивували аматори глядачів у Піщанському Центрі культури і дозвілля

23 жовтня в Піщанському Центрі культури і дозвілля провели заключний концерт кращих аматорських колективів і окремих виконавців територіальної громади в рамках обласного огляду-конкурсу “В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля”, що проводиться Полтавський обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Учасники творчих колективів продемонстрували високу виконавську та артистичну майстерність, наявність талантів у різних видах аматорського мистецтва. Перлиною концерту став виступ зразкового аматорського циркового колективу “Арлекін”. Вихованці продемонстрували технічне виконання циркових трюкових елементів у органічному поєднанні з хореографією. Це була феєрична концертна програма, де свої творчі досягнення демонстрували аматори з Гориславського, Максимівського, Ялинцівського, Вільнотерешківського сільських будинків культури та Піщанського Центру культури і дозвілля.

Мистецька родина громади провела титанічну підготовку до цього культурно-мистецького заходу. Керівники аматорських колективів підібрали тематичний художній репертуар, відповідне музичне оформлення, намагалися втілити цікаві творчі ідеї, що високо оцінені членами журі. Сподіваємося, що аматори мистецтва цієї громади постійно вдосконалюватимуться і знайдуть ще чим нас здивувати”, –  поділився враженнями директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов.

Окрім прослуховування концертних номерів та отримання мистецьких вражень, присутні на заході мали нагоду ще й виставку відвідати. Адже у холі Центру культури і дозвілля влаштували виставку доробків майстрів народної творчості: вишиті рушники, картини, традиційні вузлові ляльки, дитячі іграшки тощо.

Система Orphus