Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя лялькар Сергій Брижань

Пішов з життя лялькар Сергій Брижань

На 65-ому році життя пішов у інші світи  заслужений діяч мистецтв України, президент Всеукраїнської громадської організації лялькарів “UNIMA-УКРАЇНА” – українського національного центру Міжнародної спілки діячів театру ляльок “UNIMA”, головний режисер Хмельницького академічного обласного театру ляльок “Дивень” Сергій Миколайович Брижань.

Людина неймовірного таланту та широкої душі. Хоч і подарувала його світу Вінничина, та коріння митця було саме з Полтавщини. І у Полтавському академічному обласному театрі ляльок після перерви, пов’язаної з карантином, лялькарі України зібралися на всеукраїнський огляд-конкурс театрів ляльок “Прем’єри сезону 2019-2021”  разом з Сергієм Миколайовичем. Спілкувалися та жартували, нагороджували переможців, будували плани і просто насолоджувалися товариством. Ніхто не підозрював, що востаннє.
Сергій Брижань здійснив постановки понад 100 вистав у театрах України, Росії та Європи. У Полтавському ляльковому театрі діти із задоволенням приходять на “Пана Коцького”, “Кота у чоботях”, “Колобка” та багато інших вистав, які створив майстер.
Назавжди вони будуть окрасою репертуару, а талановитий режисер і великий друг – залишиться  у серцях колективу. Вічна пам’ять.
Джерело: ФБ сторінка Полтавського театру ляльок
Система Orphus