Ви тут:
R Суспільство 

Перше дитяче ліжечко: особливості вибору

Перше дитяче ліжечко: особливості вибору

Ліжечко – це одне з найважливіших придбань, яке належить зробити молодим батькам. Більшу частину часу малюк буде проводити у положенні лежачи, тому йому необхідно забезпечити високий рівень комфорту.

Підбираємо модель на підставі таких характеристик:

  • Безпека. Цей критерій показує наскільки певна пропозиція здатна захистити новонароджену дитину від можливих травм. Вертикальні прути повинні розташовуватися на відстані не більше 5-7 см, щоб малюк не міг просунути у них голову. Бажано, щоб дно ліжечка https://panama.ua/categorys/76306/ мало хоча б 2 положення.
  • Екологічно чисті матеріали. Як і раніше, популярні дитячі ліжечка з натуральної деревини. Для виготовлення використовуються бук, сосна, вільха, клен, береза ​​та інші. Виробник обов’язково повинен надати інформацію з якої саме деревини виконано цей виріб. Можливе застосування лакового покриття на водній основі.
  • Конструкція. На сайті інтернет-магазину Панама представлені моделі ліжечок з різними конструктивними особливостями. Це класичні дерев’яні вироби з коліщатками та полозами, приставні варіанти, які можуть впритул встановлюватися до батьківського ліжка, а також трансформери та спальні місця з вбудованими меблями (комод, пеленальний столик).
  • Важливі характеристики. Насамперед треба визначити розмір. Обов’язково заздалегідь потрібно вирішити, де саме стоятиме ліжечко й порівняти розміри передбачуваного місця розміщення з габаритами обраного виробу. Дно має бути з рейками, а несуцільне. Саме такий варіант забезпечує потрібну циркуляцію повітря, яка буде перешкоджати накопиченню постільними приналежностями специфічних запахів (більшою мірою це стосується матраца). Стійкість моделі визначається не вагою чи габаритами, а формою. Вузьку та високу завжди легше перевернути, ніж нижчу і ширшу. Модель на коліщатках зручно переміщати по будинку або квартирі, але ролики повинні мати надійну систему блокування.

Чимало моделей доповнені маятниковим механізмом. Такі пропозиції істотно потіснили вироби зі звичними полозами. Це пов’язано з тим, що маятниковий механізм зберігає горизонтальне положення ложа, а при закачуванні у ліжечку з полозами малюк опиняється на похилій площині. Напрямок заколисування може бути поздовжнім (вперед-назад, від голови до ніжок) або поперечним (вправо-вліво). Універсальна модель дозволить протестувати як один, так і інший варіант і вибрати саме той, що найкраще підходить вашій дитині.

Система Orphus