Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перевезення пасажирів в автобусах дозволено за кількістю сидячих місць, – полтавський автовокзал

Перевезення пасажирів в автобусах дозволено за кількістю сидячих місць, – полтавський автовокзал

На автобусний рейс приміського, міжміського або внутрішньообласного сполучення полтавцям радять обов’язково купувати квиток у касі, на сайті або мобільного додатку автовокзалу “Полтава”.

Оскільки, відповідно карантинних обмежень, пасажирські перевезення здійснюються лише в кількості не більшій, ніж кількість сидячих місць, повідомили на фейсбук-сторінці автовокзалу “Полтава”.

“Наполегливо рекомендуємо купувати квитки на потрібний вам рейс в касах центрального автовокзалу, автостанцій Полтави та області. За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС дозволено здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння. А пасажир з квитком має пріоритетне право на посадку в автобус. Маючи квиток, ви будете впевнені, що зможете доїхати туди, де вас чекають”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 21 жовтня в Україні запрацювали нові правила пасажирських перевезень в автобусному, авіаційному та залізничному сполученні. Тепер пасажири повинні мати з собою не лише квиток, документ, що підтверджу особу, а й сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (однією або двома дозами) або негативний ПЛР-тест.

Система Orphus