Ви тут:

Особливості правильного підходу до створення резюме

Особливості правильного підходу до створення резюме

 

Резюме для влаштування на роботу має бути не тільки правильно складено, але й грамотно. Це і є запорукою того, що на кандидата звернуть увагу потенційні роботодавці та запропонують хороше місце з гідною оплатою праці. Правильність написання резюме включає заповнення основних пунктів, до яких відносяться особиста інформація, освіта, досвід роботи, а також переваги щодо графіка та оплати. Грамотність його написання має на увазі вказівку позитивних особистих якостей, завдяки яким збільшуються шанси на залучення до своєї кандидатури уваги потенційних роботодавців.

Які позитивні якості важливо вказувати

Резюме — це «візитна картка» здобувача, і від правильності підходу до його написання залежить майбутній результат. Без цього документа, який складається особисто здобувачем, знайти роботу практично неможливо, не кажучи вже про високу заробітну плату та хорошу посаду. Саме тому важливо з’ясувати, як правильно створити резюме, щоб привернути увагу роботодавців до своєї персони та виділитися з сотні або навіть тисячі конкурентів.

Позитивні та негативні сторони особистих якостей

При створенні резюме потрібно описати себе, але при цьому не перетворюватися в зовсім іншу людину. Для цього слід виділити 5–7 параметрів, які відображають характер здобувача. До них відносяться:

 • дисциплінованість;
 • комунікабельність;
 • порядність;
 • стресостійкість;
 • цілеспрямованість;
 • чесність.

Саме ці головні параметри цінують роботодавці та в першу чергу звертають увагу на кандидатури, в яких вони відзначені. Підходять такі особисті якості для всіх, незалежно від посади, на яку претендує людина.

Роботодавці цінують не тільки наявність позитивних якостей, а й уміння здобувача об’єктивно оцінювати свої негативні сторони. Вони є у кожної людини, тому важливо їх виділити та перерахувати в резюме. Однак їх кількість не повинна бути більшою, ніж сума позитивних якостей. Наприклад, можна зазначити:

 1. Педантичність.
 2. Самовпевненість.
 3. Повільність.
 4. Скромність.

У деяких ситуаціях такі якості можуть зіграти важливу роль, і кандидатурою претендента зацікавиться роботодавець.

Як уникнути помилок

Уникнути помилок в резюме можна тільки в тому випадку, якщо враховувати рекомендації досвідчених кадровиків:

 1. Відмовитися від використання шаблонних фраз.
 2. Не рекомендується вказувати загальні фрази, що описують риси характеру (талановитий, відповідальний).
 3. Вказувати особисті якості, які роботодавець зможе перевірити навіть під час співбесіди.

Поставтеся до створення резюме відповідально, що дозволить в результаті не просто знайти роботу, але й зробити це швидко та з гідною оплатою.

Система Orphus