Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Осінній призов: на Полтавщині планують відправити понад пів тисячі призовників

Осінній призов: на Полтавщині планують відправити понад пів тисячі призовників

Осінній призов на Полтавщині проходить у два етапи. Під час першого етапу, який завершився 13 жовтня, як і планувалося, відправили 228 призовників. Другий етап розпочнеться 1 листопада і триватиме до 3 грудня, під час якого відправлять ще 520 осіб.

Про це повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Едуард Бородай на апаратній нараді 18 жовтня у Полтавській обласній державній адміністрації.

“З Полтавської області плануємо відправити ще 520 призовників. Зокрема, до Збройних сил України – 267 чоловік, до Національної гвардії – 168 юнаків, до Державної прикордонної служби – 65 призовників та до Державної служби спецтранспорту – 20”, — розповів Едуард Бородай.

На сьогодні в області працює 10 призовних комісій. За словами Едуарда Бородая, неналежний рівень оповіщення у Кременчуці – 15% вручених повісток, Лубнах і Горішніх Плавнях – по 20%, Полтаві – 23%.

“Ми розуміємо, що найбільша кількість призовників перебувають у Полтаві та Кременчуці, й саме по цих містах у нас малий відсоток фактичного вручення повісток. План відправок молодого поповнення у війська для Полтавської області є порівняно невеликим – 520 осіб. Ми усвідомлюємо, що кожна особа призовного віку має отримати повістку, пройти відповідну актуалізацію даних у центрах комплектування та медичну комісію”, – наголосив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

100% призовників уже зарахувала Горішньоплавнівська та Хорольська комісії. Позитивна статистика і в Полтавському районі, зокрема у Скороходівській, Білицькій, Мачухівській, Чутівській громадах. Загалом, у межах області планують викликати до призовних комісій понад 17 тисяч призовників.

Система Orphus Поделиться на fb