Ви тут:
R Суспільство 

Оплата комунальних послуг онлайн без зайвих турбот

Оплата комунальних послуг онлайн без зайвих турбот 

Чому квартплата важлива?

Життя в цивілізованому світі передбачає постійний контакт з оточенням: наживо чи завдяки мережі. Особливо актуальним став «онлайн» під час карантинних обмежень, які спровокувала пандемія коронавірусу. Більше, ніж на рік люди по всій планеті осіли в рідних чотирьох стінах і почали адаптуватися до віддаленої роботи, відпочинку та спілкування.

Перебуваючи цілодобово вдома, важко стриматися від зайвого експромту на кухні чи чергової годинки перед монітором комп’ютера, переглядаючи цікавий серіал. Так, лічильники повільно, але впевнено «мотають» кожен куб витраченої води та газу, кіловат електроенергії. Що вже казати про вивезення сміття! Щомісяця за ці послуги ми вимушені платити, аби не опинитися в списках злісних боржників. А як це зробити максимально швидко і не витрачаючи нервових клітин, розкажемо далі.  

Оплата комунальних послуг в інтернеті без переплат

Звісно, левову частку від наших доходів «з’їдають» податки, витрати на їжу та пальне, можливий ремонт та здоров’я. Такі ж асоціації виникають, коли згадуємо про послуги ЖКХ.  Саме тому онлайн оплата комунальних послуг зараз – це можливість економії часових та матеріальних ресурсів. 

Bank24 – український платіжний сервіс із безліччю можливостей та пропозицій для користувачів. Не виходячи з дому можна розрахуватися з боргами та штрафами, сплатити рахунки за інтернет та кабельне, а також оформити онлайн-покупки. Окрім того, є ще два фактори, на які варто звернути увагу. Перший – безпека ваших особистих даних, другий – мізерна комісія при транзакції, яка значно заощаджує ваші гроші. Таким чином, віддаючи, ви тільки отримуєте.

Як скористатися?

Для початку роботи достатньо відвідати головну сторінку сайту. Зверніть увагу, що інтерфейс сайту досить простий та зручний у використанні, меню продумане до дрібниць і навіть люди старшого покоління, які лише роблять перші кроки в роботі з гаджетами, зовсім не губляться, а одразу розуміють, куди треба натиснути. Для того, щоб оплатити комунальні послуги, зайдіть у відповідний блок і оберіть свого постачальника газу, електроенергії, води тощо. Знайшовши необхідного адресата, введіть особовий рахунок, суму платежу та дані своєї картки – все це не займає багато часу, втім, варто уважно заповнювати бланк, тому перегляньте всі цифри ще раз про всяк випадок. Система автоматично співставить введені відомості відносно записів в базі даних, і повідомить у разі виявлення розбіжностей. Вже за лічені секунди транзакція буде успішно оброблена, а відповідне підтвердження надійде на вашу електронну пошту або телефон. 

Система Orphus