Ви тут:
Відео Суспільство 

ONUKA презентувала новий кліп на трек GUMA

ONUKA презентувала новий кліп на трек GUMA

Український електро-фольк-бенд ONUKA представив нове відео на трек GUMA. Композиція ввійшла до нового альбому KOLIR.

Композицією, в основу якої ліг звук, що підказує незрячим, де знаходиться вхід у метрополітен на станції метро “Славутич” у Києві, ONUKA прагне продемонструвати незахищеність людей з обмеженими можливостями в нашій країні.

“Якщо брати слова треку: “Покидаю мережу, перетинаю межу”, то це своєрідна алюзія на віртуальну мережу чи будь-яку систему. Люди з обмеженими можливостями не вписані в соціальні механізми, вони ніяк не захищені, їхні права не беруть до уваги. Водночас багато хто з нас є заручником якихось установок і закономірностей, що їх варто позбуватися”, – розповідає лідерка гурту Ната Жижченко.

“На створення відео GUMA пішло цілих чотири знімальних дні, десятки годин продакшену та постпродакшену, й неймовірна кількість енергії та зусиль усіх, хто причетний до зйомок кліпу. Дякую усім, за внесений вклад, круту роботу та неперевершений результат”, – написала ONUKA у Фейсбук.

Ідея кліпу належить Євгену Філатову. За його словами, в основі кліпу лежать класичні антиутопічні сюжети.

“GUMA — це історія про боротьбу індивідуума з системою і про опір людства процесам автоматизації. У контекст відео можна сміливо включити й проблеми сучасного суспільства: залежність від віртуального простору, вплив соціальних мереж,  надмірне споживання й виробництво”, – розповів Євген Філатов.

Фото: Фейсбук ONUKA

 

Система Orphus