Ви тут:
Суспільство Україна 

Нові правила міжрегіональних перевезень не будуть поширюватись на неповнолітніх, – МОЗ

Нові правила міжрегіональних перевезень не будуть поширюватись на неповнолітніх, – МОЗ

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів, оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби. 

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

“Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті”, – пояснив Віктор Ляшко. 

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив нові правила пасажирських перевезень під час карантину, які стосуватимуться регіонів з “жовтим”, “помаранчевим” та “червоним” рівнями епіднебезпеки. Запрацюють правила з 21 жовтня.

Система Orphus