Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Незабаром скористатись послугами сучасного спорткомплексу у Полтаві зможуть всі охочі, – Олег Синєгубов

Незабаром скористатись послугами сучасного спорткомплексу у Полтаві зможуть всі охочі, – Олег Синєгубов

У п’ятницю, 22 жовтня, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко ознайомився з перебігом будівництва спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка в Полтаві. Його зводять в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“Це також один із флагманських об’єктів-довгобудів міста Полтави. Басейн, який також стояв недобудований. Минулого року Президент, як і щодо краєзнавчого музею, поставив завдання якнайшвидше його добудувати”, – зазначив Кирило Тимошенко.

 

 

Будівництво комплексу дасть можливість розвивати на Полтавщині кілька видів спорту: спортивне плавання, водне поло, синхронне плавання, плавання серед спортсменів із інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту).

“Минулого року вдалося відновити роботи на будівництві, яке було фактично заморожене. Уже протягом 20 місяців активно тут працюють більше 80 будівельників. Комплекс матиме спортзал і три басейни – 50, 20 та 6,5 метрів. Великий басейн матиме 8 доріжок і відповідатиме всім європейським стандартам для проведення міжнародних змагань. Буде сучасна метрична система фіксування результатів, передбачений повний спектр послуг для підготовки майбутніх чемпіонів. Скористатись послугами спортивного комплексу зможуть всі охочі жителі та гості міста. Об’єкт буде повністю доступний і безпечний для людей з інвалідністю. Вже закуплено спеціальне обладнання для комфортного спуску у воду”, – повідомив Олег Синєгубов.

Одночасно з роботами всередині триває облаштування території: під’їздів до об’єкту, майданчиків. Встановлюється освітлення, завезені тренажери. Розморозити будівництво спортивно-видовищний комплексу в Полтаві вдалося на початку минулого року. Олег Синєгубов додав, що торік восени саме під час візиту на Полтавщину Президента України Володимира Зеленського було обговорено питання відновлення будівельних робіт. Об’єкт невдовзі включили до програми “Велике Будівництво”. Було спрямовано 105 млн грн відповідної субвенції з державного бюджету. До того ж, об’єкт фінансують і з обласного бюджету.

Нагадаємо, у спорткомплексі облаштовують спортивну залу. Наразі завозять професійні тренажери. До кінця року планують завершити будівництво спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка у мікрорайоні Авіамістечко. Термін завершення будівельних робіт – 1 грудня. Після – розпочнеться процедура введення будівлі в експлуатацію. Загальна кошторисна вартість об’єкту – 255 млн грн. Була надана державна субвенція у розмірі 105 млн грн.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus