Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Netflix запустив україномовну версію онлайн-кінотеатру

Netflix запустив україномовну версію онлайн-кінотеатру

Netflix продовжує готуватись до повноцінного запуску в Україні, і ось зараз найбільший онлайн-кінотеатр повноцінно переклав інтерфейс українською. Про це повідомляє ITC.ua

“Netflix локалізовано в Україні! Фантастична новина перед вихідними”, – про це у Telegram написав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“А ми отримали листа від Netflix з тим, що на платформі вже є український інтерфейс. Також компанія офіційно запустила домен netflix.ua та українськомовну сторінку у Facebook та Instagram”.

“Обіцяють ще більше дубляжу та субтитрів українською. Заради таких змін і працюємо”, – зазначив Федоров.

Українська поповнила список підтримуваних мов і тепер за замовчуванням українським користувачам пропонується локалізована версія інтерфейсу сайту.

 

Окрім того, запрацювала українська служба підтримки — допомогу з того чи іншого питання можна тримати з 15:00 до 23:00 за Києвом. З технічною підтримкою можна зв’язатись за допомогою чату, так і телефоном.

Наразі в бібліотеці онлайн-кінотеатру Netflix є багато серіалів і фільмів українською мовою: деякі з них — з субтитрами, а деякі — з повноцінним дубляжем. 

Система Orphus