Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Необхідно оголосити всеукраїнський конкурс на спорудження меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у Полтаві, – Микола Кульчинський

Необхідно оголосити всеукраїнський конкурс на спорудження меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у Полтаві, – Микола Кульчинський

Біля найвищого в області державного прапора, який встановлений у сквері Героїв України, заплановано облаштування меморіального комплексу Героям Небесної Сотні.

Депутат Полтавської обласної ради Микола Кульчинський наголосив, що для цього варто оголосити всеукраїнський конкурс і створити журі.

“Є тільки пам’ятна дошка біля прапора, де написано, що буде встановлено меморіальний комплекс. І це прекрасна ідея. Але подальших дій не видно. Після встановлення прапора і меморіальної дошки не видно, щоб було створено журі, оголошений всеукраїнський конкурс. Я прошу взяти до уваги це питання, щоб дати громадськості відповідь. Тим більше, що це важливо з точки зору архітектури міста, комплекс має бути з ціннісними мистецькими українськими орієнтирами. Також важливо, щоб майбутня експозиція Краєзнавчого музею була спланована таким чином, щоб в ній був окреслений подвиг наших героїв з часу російсько-української війни. Бо зал, присвячений Незалежності України, не так передає уявлення про наших героїв. Потрібно подумати, як увічнити славу наших героїв, яких з Полтавщини полягло на передовій немало. Також обов’язково потрібно повідомити громадськість, який цей меморіальний комплекс матиме вигляд”, – зазначив Микола Кульчинський.

Нагадаємо, раніше про спорудження меморіального комплексу зазначала головна архітектора області Ірина Особік.

Система Orphus