Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Надзвичайникам Полтавщини вручили нагрудні знаки, медалі, спеціальні звання та грамоти

Надзвичайникам Полтавщини вручили нагрудні знаки, медалі, спеціальні звання та грамоти

13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України у приміщенні Головного управління ДСНС України у Полтавській області, полтавським рятувальникам вручили нагороди.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Вітаючи особовий склад з державним святом начальник Головного управління Володимир Салогуб зауважив, що День захисників і захисниць України є справжнім святом самовідданості та благородства.

“Упродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу чоловіків та жінок, які дають відсіч агресору на сході України. Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю. Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього. Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні”, – наголосив Володимир Салогуб

Під час заходу начальник Полтавського гарнізону ДСНС України вручив спеціальні чергові звання співробітникам служби цивільного захисту, грамоту МВС України, нагрудний знак “Знак Пошани”, нагрудні знаки “За відвагу в надзвичайній ситуації”, медалі “Ветеран служби”, “15 років сумлінної служби”, “10 років сумлінної служби”, почесні грамоти ДСНС України, грамоту ДСНС України, почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації та подяки Полтавської обласної ради.

Фото: ДСНС

Система Orphus