Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Над Полтавою піднімуться теплові аеростати з повітряними гімнастами

Над Полтавою піднімуться теплові аеростати з повітряними гімнастами

30 жовтня у Полтаві відбудеться унікальне шоу – фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”. Учасники заходу побачать виставу величезних аеростатів, зможуть здійснити прив’язний політ та стануть свідками ексклюзивного виступу повітряних гімнастів.

Фестиваль “Монгольф’єрія” відбувається в Україні вже 12 років, але в Полтаві відбудеться вперше. Попередні фестивалі відбулися у Чернігові, Черкасах, Кременчуці в жовтні цього року. Повітряні кулі завжди дивують своєю величчю та дарують яскраві враження на все життя. Особливі емоції аеростати викликають у закоханих та дітей, повідомляють організатори.

Програма заходу

–   Вистава повітряних куль та майстер-клас від пілотів

Учасники зможуть не тільки побачити 20-ти метрові аеростати на землі та у повітрі, але і дізнатися принцип їхньої роботи та поспілкуватися із пілотами про всі тонкощі повітроплавання.

–   Прив’язні польоти

Хіба є така людина, що не мріяла піднятися до неба під куполом повітряної кулі у супроводі активної роботи пальника? Саме таке бажання можна буде здійснити під час фестивалю. Повітряні кулі підійматимуться на висоту до 30 метрів із учасниками у корзині. З цієї висоти відчиняється панорамний вид на місто. Прив’язний політ – це доступна можливість відчути себе повітроплавцем, не виїжджаючи із Полтави.

–   Екстремальні виступи повітряних гімнастів

Тільки уявіть – пілот нагріває повітряну кулю та підіймає її на висоту десятиповерхівки, а під корзиною на спеціальних полотнах виступають повітряні гімнасти.

–   Культурно-розважальна програма

Під час заходу виступатимуть талановиті вокалісти, а також гратиме запальний DJ.

–   Дитяча зона

Спеціально для діточок відбудеться шоу мильних бульбашок та майстер-класи із розмальовки футболок.

–   Фуд-корт

Зігрітися гарячим чаєм чи кавою та скуштувати смаколики можна буде на фуд-корті. До речі, організатори залюбки приймуть пропозиції від місцевих виробників їжі та напоїв.

Коли: Фестиваль заплановано на 30 жовтня. Вхід працюватиме з 15:00 до 17:30. Захід залежить від погодних умов, тому організатори просять перевірити інформацію за день до заходу на сайті фестивалю.

Де: Стадіон СК “Полтава”, вхід з вул. Європейської (минулий мототрек, Розсошенці)

Вартість: Вхід: до 5 років включно – безкоштовно, дитячий 6-12 років – 50 грн, дорослий – 150 грн.

Вхід + прив’язний політ на повітряній кулі: дитячий 5-12 років – 550 грн, дорослий – 750 грн.

Замовити квитки можна на офіційному сайті.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль може бути перенесено на найближчий вихідний день з льотної погодою. Також можливе корегування часу початку фестивалю. Організаторами фестивалю є повітроплавне товариств “Монгольф’єр” і громадська спілка “Українське повітроплавне товариство”.

Система Orphus