Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині зайнята майже половина ковід-ліжок у лікарнях, – Віктор Лисак

На Полтавщині зайнята майже половина ковід-ліжок у лікарнях, – Віктор Лисак

На Полтавщині ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію залишається стабільною, але напруженою. Крім того, фіксують підвищений рівень захворюваності гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

Про це повідомив під час апаратної наради 18 жовтня директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

На 18 жовтня у Полтавській області лабораторно підтвердили 81 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Продовжують лікування 6 049 жителів, з них 390 — діти.

“Ситуація в області стабільна, але напружена. Зокрема, Полтавська та Кременчуцька громади мають посилити карантинні заходи. Кількість хворих збільшується. Минулого тижня мали тенденцію — 600-700 випадків за добу. Зокрема, було зафіксовано і 739 випадків COVID”, – зазначив Віктор Лисак.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб оновив дані щодо епідситуації COVID-19 в розрізі громад області за минулий тиждень. За показниками захворюваності Полтавська та Кременчуцька громади мають посилити карантинні заходи згідно Постанови №1236.

Читайте також: Рівень захворюваності перевищений у більшості областей, – Ігор Кузін про ситуацію з COVID-19

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА додав, що обговорюють питання розширення мережі медзакладів, які лікуватимуть хворих на COVID.

“Наразі в області 14 медзакладів. Додамо ще дві лікарні. На сьогодні маємо 1547 ліжок, а в стаціонарі перебуває 719 пацієнтів. На ранок 18 жовтня завантаженість ліжок становить 46%. Зайнятих ліжок з киснем — 43,8% (авт. – 661 із 1509). Проаналізувавши летальні випадки, жодна людина не була вакцинована, до того ж мала супутні патології”, – розповів Віктор Лисак.

Наразі в області проти COVID-19 вакцинували 26,7% жителів області.

За словами голови облдержадміністрації, цього тижня у громадах будуть посилювати карантинні обмеження.

“Лише три області, включаючи Полтавську, відповідають “помаранчевому” рівню епіднебезпеки. Решта — “червоному”. Цього тижня з окремими громадами будемо опрацьовувати посилення карантинних обмежень, які будуть затверджені регіональною та місцевими комісіями ТЕБ і НС”, – зазначив Олег Синєгубов.

 

Система Orphus