Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині завершили перший етап розрахунку житлових субсидій

На Полтавщині завершили перший етап розрахунку житлових субсидій

У Полтавській області завершили перший етап розрахунку житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період. Відповідно до законодавства житлова субсидія та пільги на оплату послуги опалення (централізованого, автономного та індивідуального) в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Субсидії за жовтень нараховано 115,6 тис. сімей на загальну суму 115,5 млн. грн, пільги нараховано відповідно 62,1 тис. пільговиків на загальну суму 54,1 млн грн.

Виплата житлових субсидій та пільг у грошовій готівковій формі за жовтень поточного року буде проведена через банківські установи в першій декаді листопада, через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” до 25 листопада, згідно графіку. 

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг у безготівковій формі будуть перераховані АТ “Ощадбанк” на рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг до 18 листопада цього року.

“Аналогічний обсяг робіт буде виконано управліннями соціального захисту з 15 по 25 листопада щодо визначення розміру субсидій та пільг за листопад. Згідно попередніх даних кількість одержувачів субсидій збільшиться з листопада до 150 тис. сімей”, – йдеться у повідомленні.

Сім’ї, які не отримують субсидію, можуть звернутись за її призначенням подавши відповідну заяву та декларацію:

– у сільській місцевості – до уповноважених осіб територіальних громад;

– в містах обласного значення – до управлінь соціального захисту населення.

Документи для призначення житлової субсидії також можна подати скориставшись онлайн-сервісом

“У разі, якщо заява буде надана протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання. Тобто, якщо звернення надійде до 15 грудня, то право на отримання субсидії буде розглянуто з жовтня”, – наголосили у Департаменті.

Інформацію щодо призначення сім’ї житлової субсидії, термін, на який її призначено, розмір та спосіб виплати можна дізнатися за посиланням, де у відкритому доступі знаходиться Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій.

Система Orphus