Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 900 об’єктів, – Держпродспоживслужба

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 900 об’єктів, – Держпродспоживслужба

З 18 по 24 жовтня у Полтавській області перевірили майже 900 об’єктів. Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 265  об’єктах.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 12 приписів та 253 пропозиції, складено 31 протокол про адміністративне правопорушення. У 10  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади та у 2 органи Національної поліції”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, представники Держпродспоживслужби перевірили:

– 358 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 100 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 7 приписів, 93 рекомендації. Склали  9 протоколів про адміністративне правопорушення.

– 281 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, на 99 встановили порушення. Надали 2 приписи та 97 рекомендацій. Склали 9 протоколів про адміністративне правопорушення.

– 42 заклади громадського харчування, на 14 встановили порушення, надали  14 рекомендацій. Склали 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

– 56 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 14 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 1 припис  та 13 рекомендацій. Склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

– 12 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 2 об’єктах. Надали 1 припис щодо усунення порушень.

– 11 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 2 об’єктах.  Надали  1 припис, склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

– 116 інших об’єктів нагляду (пасажирські перевезення, заклади розміщення, вокзали, торгово-розважальні центри, АЗК, фітнес-клуби, аптеки тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 28 об’єктах. Надали 28 рекомендацій, склали 7 протоколів про адміністративне порушення.

Також провели 10 перевірок агропромислових ринків, порушення протиепідемічних вимог встановили на 5 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 5 рекомендацій,  склали 2 протоколи про адміністративне порушення.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb