Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині встановили перші 13 майданчиків за президентською програмою «Здорова Україна»

На Полтавщині встановили перші 13 майданчиків за президентською програмою «Здорова Україна»

Полтавщина продовжує активно реалізовувати програму Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна». По області в її межах встановили вже 13 тренувальних майданчиків: 5 – у Зінькові, 4 – у Гребінці, 3 – у Решетилівській громаді та 1 – у Пирятині. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

«На кожному спортивному майданчику є тренажери для пресу, бруси для віджимання, тумба для стрибків, кільця, потрійний турнік, лавки. Всі майданчики також обладнані штучною гумовою плиткою», – зазначив очільник Полтавщини.

Він додав, що заплановано найближчим часом встановити у Полтавській області 105 таких спортивних майданчиків. Найбільше у Полтаві – 33, Кременчуці й Лубнах –  по 15. 

«Полтавщина – одна з шести пілотних областей у програмі «Здорова Україна», тому до кінця наступного року по всій області розраховуємо обладнати вже 500 тренувальних майданчиків. Зазвичай розміщаємо їх поблизу багатоповерхівок, у парках і скверах, де щодня багато молоді. Проєкт фінансується коштом держави – 80%, обласного бюджету та громад – по 10%», – акцентував Олег Синєгубов.

«Такі майданчики дають можливість активно займатися спортом, вони сучасно обладнані та травмобезпечні, адже мають штучне покриття, – резюмував учитель фізичної культури Решетилівського ліцею імені Олійника Валерій Єременко, який разом із підопічними тренується на одному з майданчиків. – Займатися спортом тут можна за будь-якої погоди. І це дуже важливо, особливо для молоді, яка зараз надає перевагу сидінню в гаджетах, ніж активному дозвіллю. Таких майданчиків має бути набагато більше».

Адреси встановлених майданчиків

Зіньків:

вул. Воздвиженська, 7а, 7б;

вул. Воздвиженська, 60;

вул. Воздвиженська, 73;

вул. Погрібняка, 23;

вул. Паркова, 144;

Гребінка:

вул. Паркова, 13;

вул. Чехова, 46;

вул. Магістральна, 124;

вул. Героїв України, 8б;

Решетилівська громада:

вул. Покровська, 2\5;

вул. В. Тирнівська, 14 А;

с. Покровське, вул. Елеваторна, 2а;

Пирятин: вул. Європейська, 4а, 4б.

Система Orphus