Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині встановлять п’ять нових інтерактивних радарів

На Полтавщині встановлять п’ять нових інтерактивних радарів

На дорогах Полтавщини до кінця цього року запрацюють п’ять нових інтерактивних радарів. Наразі такий пристрій встановлюють на дорозі в селі Нехвороща.

Про це повідомили в Агентстві місцевих доріг Полтавської області.

Вже понад рік пристрої для вимірювання швидкості працюють у Мачухах та на в’їзді в Полтаву з боку Харкова. Минулого року кількість порушень швидкісного режиму на цих ділянках руху знизилася на 15%.

Інформацію із пристроїв аналізують фахівці підприємства, вивчають інтенсивність руху, враховують найбільшу швидкість та відсоток перевищення дозволеної швидкості.

На черзі встановлення радарів:

– в селі Калайдинці на дорозі Чорнухи – Лубни;
– в селі Шилівка на дорозі Гадяч – Опішня;
– в Миргороді;
– в селі Сем’янівка.

Довідково: інтерактивний радар – це спеціальний пристрій, який обладнаний датчиком руху. Якщо водій перевищує швидкість у 50 км/год, то на екрані зображається швидкість червоним кольором та сумним смайликом. Якщо їхати менше, ніж 50 км/год – на екрані зображається швидкість зеленим кольором і смайлик з посмішкою. Основна функція радару – профілактична, тобто інформує водіїв про швидкість. Такі пристрої масово використовують за кордоном і вони довели свою ефективність. Показ швидкості психологічно діє на водія і спонукає зменшити швидкість.

Фото Агентство місцевих доріг Полтавської області.

Система Orphus