Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині у відділеннях “Укрпошти” вакцинують пенсіонерів проти COVID-19: розгорнули понад 50 пунктів

На Полтавщині у відділеннях “Укрпошти” вакцинують пенсіонерів проти COVID-19: розгорнули понад 50 пунктів

На базі відділень “Укрпошти” у Полтавській області розгортають тимчасові пункти вакцинації проти COVID-19 для літніх людей. Там можна отримати щеплення вакцинами CoronaVac, AstraZeneca або Pfizer.

На 8 жовтня у Полтавській області працюють понад 50 пунктів вакцинації проти COVID-19 у відділеннях “Укрпошти”. Уже провакцинували 830 пенсіонерів та 52 працівників “Укрпошти”.

Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак.

“Спільно з громадською організацією “Батьки за вакцинацію” та МОЗ ми вивчали питання вакцинації пенсіонерів із сільської місцевості і дійшли висновку, що краще це робити через “Укрпошту”, — розповів Віктор Лисак.   

Віктор Лисак також наголосив, що пункти вакцинації проти COVID-19 у відділеннях пошти розгортатимуть поступово. Працівники “Укрпошти” будуть популяризувати вакцинацію у якості волонтерів.

“Вакцинація — один зі шляхів запобігання поширенню інфекції. Ніхто не може гарантувати, що після вакцинації людина не захворіє. Але вона перенесе захворювання у легкій формі. Сьогодні в стаціонар поступили люди 57-80 років, які мають важкі супутні патології,з них вакциновані – менше 1%. Тому ми зосереджуємо увагу на цих категоріях. Хоча б одна щеплена людина — це врятоване життя”, — повідомив Віктор Лисак.

Заступник директора з розвитку мережі “Укрпошта” Павло Шестопал розповів, що населений пункт, у який вирушить тимчасова бригада вакцинації, обирають завчасно, щоб попередити його жителів.

Система Orphus