Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині стартувала адвокаційна кампанія з вакцинації населення проти коронавірусної інфекції

На Полтавщині стартувала адвокаційна кампанія з вакцинації населення проти коронавірусної інфекції

19 жовтня у Полтаві провели круглий стіл “Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні”.

“Не дивлячись на те, що Полтавська область є одним з лідерів вакцинації проти коронавірусної інфекції, у нас ще не вакциновано великий відсоток населення. Поки не імунізуємо таку кількість людей, ми не заспокоїмося. На Полтавщині вакцинували більше 90% лікарів та вчителів. Але в нас є багато громад, в яких рівень вакцинації 20%”, – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак наголосив, що вакцинація — це єдиний спосіб захистити себе від ускладнень коронавірусної інфекції.

“Необхідно проводити роз’яснювальну роботу. Інформацію про вакцинацію маємо доносити до кожного. Вакцинація дасть змогу захистити мешканців області від коронавірусної інфекції. Голови громад мають активно долучатися до цього процесу, мають дбати про здоров’я своєї громади. Досвід пілотного проєкту у Миргородському районі переймають деякі громади”, – сказав Віктор Лисак.

“Представники Центру громадського здоров’я, ВООЗ і, навіть, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко готові долучитися до проведення адвокаційної кампанії, до проведення зустрічей з громадами”, – розповів виконавчий директор ГС “Коаліція за вакцинацію” Тимофій Бадіков.

Результатом круглого столу стала Резолюція, в якій прописані конкретні дії, які допоможуть в проведенні Адвокаційної кампанії з вакцинації населення.

Система Orphus