Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині пройшов Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді

На Полтавщині пройшов Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді

22 відкритий Чемпіонат області зі спортивного орієнтування пройшов 1-3  жовтня у селі Вельбівка Миргородського району. У змаганнях взяли участь 147 учасників з Михайлівської, Миргородської, Лубенської, Нехворощанської, Решетилівської громад та Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Змагання проходили на території Вельбівської школи, повідомили у Полтавському обласному центрі національно-патріотичного виховання. Програма чемпіонату складалася з особисто-командних змагань на дистанціях “За вибором” та “У заданому напрямку”.

У загальному заліку по старшій віковій групі перемогли орієнтувальники Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму “Валтекс” Лубенської міської ради. Друге місце посіла команда Михайлівської громади, третє місце – команда Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання.

У середній віковій групі перемогу знову здобули учасники з Лубенського клубу спортивного орієнтування і туризму “Валтекс”, друге місце посіла команда Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій Решетилівської міської ради, третє – команда Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, медалями та грамотами Комунального закладу “Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради”.

Фото: Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання

Система Orphus