Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині провели “Єдиний стрілецький день” для депутатів обласної ради

На Полтавщині провели “Єдиний стрілецький день” для депутатів обласної ради

9 жовтня в селищі Вакуленці Подільського району м.Полтави на базі військового стрільбища Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки провів інструкторсько – методичні навчання “Єдиний стрілецький день” – для депутатів та виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

“Проведення “Єдиного стрілецького дня” вже стало традицією. Ми не забуваємо, що в країні йде війна, тому всі мають бути готові дати відсіч ворогу. Депутати обласної ради охоче беруть участь у цьому заході. Таким чином, хтось згадує свої армійські часи, а хтось пізнає щось нове”, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Під час вишколу учасникам провели інструктаж з техніки безпеки та розповіли про тактико-технічні характеристики наявної зброї,про надання першої медичної допомоги.

Депутати відпрацювали практичні вправи стрільби, бойовими набоями.

“Сьогоднішній вишкіл – це навчання територіальній обороні, де ми поновлюємо навики знань, яких набували в молодості. І зараз,коли країна перебуває в стані гібридної війни, кожен житель нашої країни має знати, вміти і могти бути готовим до її захисту”, – розповів депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол.

Також депутати мали змогу в лісі, поряд зі стрільбищем, відпрацювати навики з пішохідного туризму.

Система Orphus