Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели обласні змагання з картингу серед учнівської молоді

На Полтавщині провели обласні змагання з картингу серед учнівської молоді

На Полтавщині обласних змаганнях учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг) взяли участь 43 вихованці позашкільних закладів освіти.

Про це повідомили у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Програмою Змагань передбачалося проведення особистої першості у шосейно-кільцевих перегонах у класах картів: “Піонер-Н”, “Популярний”, “Безкоробка”, “Безкоробка-юнаки”, “Піонер-Н-міні”, “Піонер-Б”, “Кадет-4Т”, “4Т-міні”, “Кадет”, “4Т”.

За результатами змагань дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та медалями нагородили переможців і призерів обласних відкритих змагань учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг) у таких класах картів:

Клас картів „Піонер-Н”

1 місце – Вишневський Денис, Спортивно-технічний клуб м. Кривий Ріг;
2 місце – Никоненко Іван, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Кисельов Олександр, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Популярний”

1 місце – Порчирян Максим, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
2 місце – Дрога Анатолій, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
3 місце – Іляшенко Іван, вихованець Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.

Клас картів „Безкоробка”

1 місце – Мостовий Андрій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
2 місце – Коба Володимир, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
3 місце – Вагін Євген, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Безкоробка-Ю”

1 місце – Мірзаєв Ілля, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”;
2 місце – Гамага Іван, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”;
3 місце – Лобач Платон, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради.

Клас картів „Піонер-Н-міні”

1 місце – Кравченко Анна, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Головко Олександр, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Стоянов Дмитро, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Піонер-Б”

1 місце – Каплін Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
2 місце – Гордієнко Олег, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області; 
3 місце – Дорошенко Назар, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

Клас картів „Кадет-4Т”

1 місце – Широкий Антон, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
2 місце – Бойко Арсен, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Кисліченко Артур, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

Клас картів „4Т-міні”

1 місце – Хан Марк, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
2 місце – Чопенко Владислав, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
3 місце – Коба Олександр, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Клас картів „Кадет”

1 місце – Деревʼянко Ілля, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Каплін Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
3 місце – Давинський Ярослав, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Клас картів „4Т”

1 місце – Кравченко Марія, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Літвінов Валерій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
3 місце – Кукса Олег, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Система Orphus