Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проведуть аукціони з оренди чотирьох об’єктів: у Решетилівці, Лохвиці, Нових Санжарах і Кременчуці

На Полтавщині проведуть аукціони з оренди чотирьох об’єктів: у Решетилівці, Лохвиці, Нових Санжарах і Кременчуці

Чотири аукціони з оренди проведуть 2 листопада по об’єктах на Полтавщині. Серед них гаражі у Нових Санжарах і Лохвиці, частина нежитлового приміщення у Кременчуці й частина приміщення адмінбудівлі у Решетилівці.

Про це поінформували у Полтавській обласній державній адміністрації.

Гараж у Нових Санжарах обліковується на балансі управління Державної казначейської служби України. Розміщений за адресою площа Перемоги, 11. Площа об’єкта – 45,4 м².

Стартова ціна – 42,22 грн. Пропозиції приймають до 1 листопада. Передбачений строк оренди – 5 років.

Нежитлове приміщення у Кременчуці, яке перебуває на балансі Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1, розташоване за адресою вул. Республіканська, 87.

Площа приміщення становить 8,3 м². Стартова ціна – 23,62 грн. Прийом пропозицій – до 1 листопада 2021 року. Строк оренди – 5 років.

Нежитлове приміщення (гараж) у Лохвиці знаходиться на балансі Державної установи “Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” за адресою вул. Героїв України, 32.

Площа об’єкта – 239,2 м². Стартова ціна складає 1665 грн. Пропозиції приймають до 1 листопада. Строк оренди – 5 років.

Частина приміщення на першому поверсі адмінбудівлі в Решетилівці перебуває на балансі управління Державної казначейської служби України. Адреса: вул. Старокиївська, 12.

Площа приміщення становить 16,3 м². Стартова ціна складає 35,57 грн. Прийом пропозицій – до 1 листопада 2021 року. Строк оренди – 5 років.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb