Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині почали виплату разової адресної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та ООС

На Полтавщині почали виплату разової адресної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та ООС

Органи соціального захисту населення у Полтавській області розпочали виплату разової адресної допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, згідно з обласною Комплексною соціальною програмою.

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці директорка Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко, в рамках соціальної Програми до Дня захисника України розпочали виплату разової адресної допомоги 388 членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на загальну суму 1 164,0 тис. грн коштом обласного бюджету.

Розмір допомоги на кожну особу складає 3 тис. грн. Виплата коштів здійснюється через АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку. Звертатися до органів соціального захисту та надавати будь-які документи не потрібно.

Всю необхідну роботу з нарахування та виплати одноразової допомоги провели на рівні Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Згідно з обласною Комплексною соціальною програмою сім’ям загиблих учасників АТО/ООС також надають:

– щомісячну виплату допомоги сім’ям з дітьми загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на кожну дитину віком до 18 років (за умови навчання за денною формою – до 23 років) у розмірі прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу (з 01.07.2021- 2 294 грн);

– санаторно-курортне лікування;

– компенсаційні виплати за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування коштом обласного бюджету.

Фото: ілюстративне

Система Orphus