Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готуються до відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва

На Полтавщині готуються до відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва

6 жовтня відбулася наради щодо підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

Як повідомили у полтавській ОДА, під час наради обговорили підготовку до підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

Проведення усіх заходів рекомендовано з дотриманням карантинних вимог.

Як поінформувала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, розроблено обласний План заходів із урахуванням положень Указу Президента, рекомендацій Офісу Президента та пропозицій від структурних підрозділів ОДА. 

Ним передбачено: проведення в населених пунктах області тематичних урочистостей, покладання квітів до меморіальних місць загиблим воїнам; упорядкування прилеглих територій біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків; відвідування осіб, які стали особами з інвалідністю внаслідок війни, за місцем їх проживання, а також у госпіталях, лікарнях; проведення 13 жовтня у м. Полтаві урочистостей із нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Також передбачено поновлення експозицій, стендів музеїв області новими тематичними матеріалами; організація у військових частинах, закладах освіти, закладах культури тематичних виставок, інформаційно-просвітницьких, пізнавальних заходів, бесід, переглядів фільмів; проведення тематичних спортивних заходів; публікація в ЗМІ архівних матеріалів про героїчні вчинки захисників України під час відбиття російської агресії, трансляція тематичних теле- та радіопередач; розміщення тематичної соціальної реклами.

Про культурно-масові заходи, які будуть відбуватися в області додатково поінформувала в.о. директора  Департаменту культури і туризму ОДА Інна Шерстюк. 

Представниками громадськості на засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Полтавській ОДА було ініційовано проведення Маршу захисників і захисниць України. 

За результатами висловлених пропозицій профільним департаментам дано доручення доопрацювати план заходів.

Система Orphus