Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На обласний марш-парад духових оркестрів з’їхались близько 20 колективів Полтавщини

На обласний марш-парад духових оркестрів з’їхались близько 20 колективів Полтавщини

14 жовтня у Полтаві пройшов 39-ий обласний марш-парад духових оркестрів. Свято духовної музики відбулося з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Участь у музичному дійстві взяли кращі аматорські духові оркестри міст і об’єднаних територіальних громад Полтавської області. Учасники представили на розгляд журі власні музичні програми.

“Цього року наш колектив представляє нову програму. У ній задіяний і оркестр, і роксі бенд – це мала частина оркестру, а також танці й музична розважальна програма. У складі нашого колективу лише дівчата – це наша особливість. В Україні ми єдиний дівочий духовий оркестр. Саме цим і захоплюємо глядачів. Наш оркестр часто бере участь у подібних заходах, адже це гарний досвід для нас, можливість показати себе та здивувати глядача” – розповіла учасниця народного самодіяльного дівочого духового оркестру “Роксолана” Вероніка Заріцька.

“Протягом багатьох років наш оркестр розпочинає марш-парад духових оркестрів до Дня захисника України. У нашому колективі більше 30 музикантів. Усі вони є учнями, студентами, викладачами Полтавського коледжу мистецтв. Я раніше військовим диригентом, тому вважаю, що таке свято є надзвичайно важливим для кожного з нас” – розповів художній керівник і диригент духового оркестру Полтавського фахового коледжу мистецтв Олександр Романенко.

“Ми приїхали з Новоаврамівки Лубенського району. Наш колектив бере участь у марш-параді з 2000 року. Сьогодні виконуватимемо марш на теми патріотичних пісень з нагоди Дня захисників України. Наш колектив часто виступає для бійців та ветеранів АТО і в Хорольському районі, і в Полтаві. Я вважаю, що наше мистецтво та духова музика допомагають підіймати бойовий дух бійців”, – зауважив керівник народного аматорського оркестру Новоаврамівського будинку культури Олександр Гандзенко.

Свято духової музики продовжилося на Театральній площі.

Система Orphus