Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

На конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування–2021” надійшло понад сто заявок

На конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування–2021” надійшло понад сто заявок

Цьогоріч на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» надійшло 112 заявок від органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. Для Міністерства розвитку громад та територій і Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» цьогорічний конкурс є десятим.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час першого засідання конкурсної комісії, повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

«Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» став для територіальних громад платформою з обміну досвідом та згуртування навколо спільної справи. Особливість цьогорічного заходу в тому, що він проходить на новій територіальній основі, адже усі громади стали рівними за своїм статусом. І маємо непоганий результат – надійшло 112 заявок від ОМС. Це свідчить про те, що у багатьох громад є велике бажання реалізовувати розвиткові проєкти», – зауважив заступник Міністра.

Зазначимо, серед лідерів за кількістю заявок – громади Дніпропетровської (19 заявок), Донецької (16), Харківської (14) та Одеської (10) областей. За тематикою «Згуртованість громади» надійшло 48 заявок, «Реалізація проєктів стратегічного розвитку» – 39, «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» – 25.

Варто відзначити, що конкурс не містить фінансової складової.

«Це є аргументом, що участь і перемога в ньому для більшості громад-учасниць є іміджевою», – підкреслив заступник Міністра.

Система Orphus